NOWA DATA! Debata Harmless Future Club: Czy zdążymy uratować naszą planetę i kolejne pokolenia?

Business Link Astoria - NOWA DATA! Debata Harmless Future Club: Czy zdążymy uratować na...

Business Link Astoria
wtorek 23.7.2019
Z 16:30 Do 17:30
Business Link Astoria
PLWarszawa2 Przeskok00-032
Pokaż na mapie
0 Uczestnik
Odpowiedzialność społeczna biznesu, współpraca korporacji ze startupami czy circural economy - hasła chętnie wykorzystywane przez copywriterów. Podczas cyklu debat będziemy pytać liderów opinii, czy ten buzzword to tylko PR czy też podejmują oni konkretne (a jeśli tak, to jakie?)  działania w obszarze minimalizowania negatywnych skutków swojej działalności na otoczenie. Wiodące organizacje odpowiadające za innowacje w kraju chcą pomóc korporacjom zaangażować startupy w ten proces. Do dyskusji zapraszamy będziemy liderów branżowych, przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz administrację.
Na najbliższym spotkaniu skupimy się na wyzwaniach, jakie stoją przed rządami i korporacjami w świetle zatrważających informacji o stanie naszej planety. Zastanowimy się czy potrafimy jako ludzkość zmobilizować się i podjąć efektywne i zakrojone na szeroką skalę działania, by zminimalizować negatywny wpływ na środowisko? Co mogą i powinni zrobić rządy państw i korporacje, by sprostać temu wyzwaniu?
Spotkanie będzie miało nietypowy charakter. Debata będzie przede wszystkim podsumowaniem dwugodzinnego zamkniętego spotkania ekspertów w formie okrągłego stołu.
Pop Title
Pop TextPop Button1Pop Button2

Okaż trochę miłości.

Daj nam się podoba!

Dziękuję.

Jak co chcesz pomoc dużo.

Dziękuję.