Testy olejków eterycznych w Szczytnie - Young Living drugie spotkanie

Sklep Bielizna- Boutique - Testy olejków eterycznych w Szczytnie - Young Living drugie ...

Sklep Bielizna- Boutique
niedziela 9.6.2019
Z 15:00 Do 18:00
Sklep Bielizna- Boutique
PLSzczytnoPlac Juranda 112-100
Pokaż na mapie
0 Uczestnik
Z powodu dużego zainteresowania tematyką olejków eterycznych w niedzielę 09 czerwca o godz. 15.00 zapraszamy tych wszystkich, którzy nie zdołali dotrzeć na nasze pierwsze spotkanie do naszego "klubowego" i "kultowego" sklepu "Bielizna- Boutique", gdzie w przyjacielskim gronie, dzięki uprzejmości miłych patronek tego uroczego salonu będziemy mogły i mogli poznać zagadnienia związane z olejkami eterycznymi, przetestować wiele z nich oraz zapoczatkować budowę własnych, indywidualnych programów olejkowych.
Young Living -  to od 25 lat  światowy lider w dziedzinie aromaterapii, ekologiczne farmy, przyjazne biura i         6-milionowa społeczność w 40 krajach, na wszystkich kontynentach. Jednak przede wszystkim to filozofia czystych i aktywnych biologicznie olejów eterycznych, których produkcja jest kontrolowana na każdym etapie - od ziarna do szklanej buteleczki. Tylko 2% olejków eterycznych na świecie ma takie naturalne, biologicznie czynne pochodzenie zgodne ze standardem "from Seed to Seal".
Chcesz zadbać o zdrowie swoje i swoich bliskich? Marzysz o naturalnych rozwiązaniach w codziennym życiu? Szukasz pomysłu, który poprawi Ci nastrój i pokaże lepszą stronę życia? Próbujesz oczyścić swój organizm z toksyn?  A może chcesz wyrzucić ze swojego domu przemysłową chemię ? 
Przyjdź na spotkanie, a dowiesz się jak naturalne, terapeutyczne olejki eteryczne zwalczają codzienne dolegliwości i pomagają żyć w rytmie natury. 
Na spotkaniu poznasz i przetestujesz "apteczkę domową" czyli  10 podstawowych olejków, które w bezpieczny sposób stawiają czoła większości codziennych wyzwań związanych ze zdrowiem, emocjami i higieną osobistą.
Bezpłatne spotkanie edukacyjne jest częścią programu "Masz Szczęście! Jak używać olejków eterycznych na co dzień". Każdy uczestnik będzie mógł wiąć udział w miesięcznych testach 4 olejków eterycznych: Lawenda, Copaiba, Peppermint i Joy 
SOBOTA 9 Czerwca (Niedziela) godz. 15.00 , Szczytno, Plac Juranda 1,  wejście po schodkach naprzeciwko banku Millenium,  sklep "Bielizna- Boutique". 
Kontakt do organizatora: 512 487 208 lub 501 148 504
Pop Title
Pop TextPop Button1Pop Button2

Okaż trochę miłości.

Daj nam się podoba!

Dziękuję.

Jak co chcesz pomoc dużo.

Dziękuję.