Support & Celebrate: SOCIAL IMPACT ROOFTOP PARTY (for Business Link Clients)

Business Link Astoria - Support & Celebrate: SOCIAL IMPACT ROOFTOP PARTY (for Business ...

Business Link Astoria
piątek 26.4.2019
Z 19:00 Do 22:00
Business Link Astoria
PLWarszawa2 Przeskok00-032
Pokaż na mapie
0 Uczestnik
Ladies & Gentlemen!
W piątkowy wiosenny wieczór zapraszamy Was na taras zwany #8NIEBO w Business Link Astoria! Spotkajmy się, by wspólnie bawić się, celebrować i wspierać pozytywny wpływ społeczny!

Przebieg:
1. Wspieramy Marzyciela - podopiecznego Fundacji Mam Marzenie zajmującej się spełnianiem marzeń ciężko chorych dzieci
Przy wejściu do przestrzeni Business Link na 8 piętrze będzie można wpłacić dowolną kwotę na spełnienie marzenia Dawida. Wpłata darowizny gotówkowej od 50 zł w zwyż daje prawo do uczestnictwa w quizie z wiedzy ogólnej. Nasi partnerzy ufundowali wyjątkowe nagrody i fanty.

O Marzycielu
Dawid jest uśmiechniętym od ucha do ucha nastolatkiem. Kocha motoryzację. W wolnym czasie najchętniej gra na komputerze z przyjaciółmi z całego świata. Jest też niezwykłym marzycielem. Nastolatek ma kilka marzeń, ale jedno z nich jest największe. To elektryczny quad. Maszyna, dzięki której Dawid będzie mógł poczuć prędkość i spędzić czas na świeżym powietrzu.
Kwota potrzebna do zrealizowania marzenia: 5.500 zł
Ewentualną nadwyżkę z darowizn przekażemy na marzenia innych dzieci z Fundacji Mam Marzenie.

2. Na tarasie będziemy na Was czekać z naszym partnerem Hoplala - kraftowym browarem w wielu zaskakujących odsłonach smakowych, który przeznacza 5% przychodu na kulturę w Polsce 

3. Bring your dancing shoes! Na tarasie będzie nam towarzyszył DJ Double K, który przed zakończeniem zabawy poprowadzi quiz z nagrodami dla darczyńców

Pokaż więcej

4. Po evencie zapraszamy na afterparty do klubu Jasna 1
Bawmy się i celebrujmy pozytywny wpływ społeczny do białego rana! Tego wieczoru będziecie mieli okazję pozostawić po sobie szczególny ślad: 

Spełnione marzenie Dawida z Fundacji Mam Marzenie
Wsparcie w głosowaniu dla startupu Syntoil, który za wygrane finansowanie w konkursie Chivas Venture, jeszcze więcej zużytych opon zamieni w karbonizat, gaz i oleje. Zagłosujcie już dziś!

Pop Title
Pop TextPop Button1Pop Button2

Okaż trochę miłości.

Daj nam się podoba!

Dziękuję.

Jak co chcesz pomoc dużo.

Dziękuję.