o sprzedaży przy kawie - Sandler Cafe

al. Jerozolimskie 181B - o sprzedaży przy kawie - Sandler Cafe

al. Jerozolimskie 181B
środa 21.11.2018
Z 9:30 Do 12:00
al. Jerozolimskie 181B
PLWarszawa181B Aleje Jerozolimskie02-222
Pokaż na mapie
0 Uczestnik
Kiedy rozmawiam z managerami sprzedaży i sprzedawcami, większość z nich wskazuje na następujące obszary, z którymi boryka się w codziennej pracy:
1)      Trudność w nawiązaniu kontaktu z odpowiednimi osobami w organizacji i ich zainteresowaniu. "Nie dziękuję, nie jestem zainteresowany", proszę zadzwonić po feriach, po wakacjach, po nowym roku. "Słyszała Pani o RODO, proszę się rozłączyć"!
2)      Duże oczekiwania klienta związane z aktywnością sprzedawcy i stosunkowo niska efektywność. Klient mówi: pokaż, przyjdź, zaprezentuj, opowiadaj – a ja się zastanowię, pomyślę i dam znać. Albo nie.
3)      Przeciągający się proces decyzyjny po stronie klienta. Na kiedy klienci chcą ofertę? Na wczoraj oczywiście, a najpóźniej na jutro. A potem okazuje się, że proces decyzyjny rozciąga się w nieskończoność.
4)      Ciągła walka z obiekcjami i wątpliwościami klientów. A to cena nie ta, a to „słyszałem, że to już nie jest ta jakość”, albo: „to co mam, jest wystarczające” itd.
5)      Brak umiejętności budowania szczerej i partnerskiej relacji z klientem. Niby jest miło. Niby klient okazuje zainteresowanie, ale wewnętrznie czujemy: nic z tego nie będzie. Czasem gołym okiem widzę, że klienci "ściemniają", ale nie mam odwagi i nie wiem jak na to reagować.
Brzmi znajomo? Twoje spotkania wyglądają tak?

Nazywam się Magdalena Krawczak. Jestem konsultantką Sandler Training.
Doświadczenie zdobywałam w branży telekomunikacyjnej, ICT i rekrutacyjnej pracując jako sprzedawca i manager odpowiedzialny za sprzedaż do wszystkich branż i sektorów rynku. Dziś jako trener pracuję nad wynikami innych.
Zapraszam Cię na BEZPŁATNY 2-GODZINNY WARSZTAT, podczas którego porozmawiamy o problemach sprzedażowych oraz o rozwiązaniach, które proponuje Sandler Training. Przyjdź, zainspiruj się. Zapraszam!
Pop Title
Pop TextPop Button1Pop Button2

Okaż trochę miłości.

Daj nam się podoba!

Dziękuję.

Jak co chcesz pomoc dużo.

Dziękuję.