21 Spotkanie Wrocław Leaders Toastmasters Club

Tieto - 21 Spotkanie Wrocław Leaders Toastmasters Club

Tieto
poniedziałek 22.10.2018
Z 18:00 Do 20:00
Tieto
PLWrocławSzczytnicka48-300
Pokaż na mapie
0 Uczestnik
Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Toastmasters Wrocław Leaders, które odbędzie się dzięki uprzejmości firmy Tieto.

Na najbliższym spotkaniu porozmawiamy o zespołach wirtualnych, rozproszonych. Jak efektywnie zarządzać zespołem rozproszonym? Jakie wyzwania, jakie szanse niesie za sobą taka organizacja pracy? Jak efektywnie zorganizować komunikację w zespole wirtualnym, jak motywować i kontrolować pracowników, jak sprawić by zespół osiągał zamierzone cele? Na te i inne pytania spróbujemy odpowiedzieć na spotkaniu 22 października. 

Serdecznie zapraszamy! Będziemy rozmawiać, dzielić się doświadczeniami z życia zawodowego, będziemy ćwiczyć wystąpienia publiczne oraz dawanie informacji zwrotnej.

Prowadzący spotkanie - Toastmaster Wieczoru – Marcin JagodaLiczba miejsc ograniczona. Obowiązują wolny!FAQs:Q: Czym jest klub Toastmasters?A: Jak wszystkie kluby Toastmasters zajmujemy się rozwojem umiejętności przemawiania publicznego oraz zdolności liderskich członków i członkiń klubu. Aby to się zadziało na każdym naszym spotkaniu są 2 albo 3 kilku lub kilkunastominutowe wystąpienia gdzie uczymy się w praktyce i są osoby, które oceniają te wystąpienia, osoby które kontrolują czas, płynność wypowiedzi i wyłapują potknięcia językowe
Pop Title
Pop TextPop Button1Pop Button2

Okaż trochę miłości.

Daj nam się podoba!

Dziękuję.

Jak co chcesz pomoc dużo.

Dziękuję.