#MamSpotkanie

Jałowiec - #MamSpotkanie

niedziela 12.1.2020
Z 23:59
Jałowiec
PolandJałowiecWierzchowisko46-320
Pokaż na mapie
40 Uczestnik
Rzucam Ci wyzwanie #MamSpotkanie :) :)

Zamknij oczy i pomyśl co chciałabyś zrobić dla siebie! Jak często możesz to robić? Co to będzie? Zabierzesz się na kolację do cenionej restauracji w eleganckiej sukni czy pójdziesz ze sobą na spacer do cichego lasu? Czego potrzebujesz? Co sprawi Ci przyjemność?

Warunek akcji jest tylko jeden :) spotykasz się ze sobą.
To oznacza, że:

- nie przeglądasz w tym czasie fejsa - ewentualnie tylko po to, by oznaczyć się #MamSpotkanie i dać inspiracje oraz zmotywować innych do działania ;)

- nie przełączasz kanałów w TV ani zajmujesz się niczym co odciąga Twoje myśli od Ciebie

- rozmawiasz ze sobą - pytasz się siebie jak się czujesz. Co myślisz na dany temat. Co sprawiło Ci w ostatnim czasie radość? A może coś Cię trapi, ale odsuwasz od siebie te myśli? Może czegoś pragniesz, ale nie chcesz się sama przed sobą do tego przyznać? Może w czasie, gdy jesteś zajęta milionem spraw do załatwienia nie jesteś w stanie wychwycić różnych sygnałów płynących z Twojego ciała i umysłu?

- w trakcie spotkania ze sobą zapisujesz wszystkie myśli lub odczucia, które się pojawiły i traktujesz te notatki jako ważne drogowskazy w Twoim życiu.


Pokaż więcej

Wchodzisz w to? :)
Rzuć wyzwanie swoim koleżankom!
Za każdym razem gdy będziesz wybierała się na spotkanie ze sobą wrzuć zdjęcie miejsca, w które się udajesz lub siebie (albo czegokolwiek chcesz!) i oznacz się #MamSpotkanie - zainspiruj innych do działania! Daj przykład! Zmotywuj także MNIE!

Więcej o akcji:

Pop Title
Pop TextPop Button1Pop Button2

Okaż trochę miłości.

Daj nam się podoba!

Dziękuję.

Jak co chcesz pomoc dużo.

Dziękuję.