Duszek ma dom :-) po 8 latach w schronisku, udało się!

Warshaw - Duszek ma dom :-) po 8 latach w schronisku, udało się!

Warshaw
sobota 30.11.2019
Z 2:00
wtorek 10.12.2019
Do 5:00
Warshaw
Poland
Pokaż na mapie
237 Uczestnik
1. Duszek . Domku szukam!
Lat mam 10 (drugie tyle planuję), kilo 12 (chucherko ale waleczne), lubię dziewczyny (choć nie wszystkie, wiadomka, mam swój gust) koty lubię (czasem muszę z kotem zamienić słówko, gdy zgrywa szefa ale przemocy nie stosuję), ludzi i dzieci to kocham (jedzenie, głaskanie, spacery, buziaczki to za co niby miałbym nie lubić?)
Jestem grzecznym terierem z naciskiem na TERIEREM :P w dodatku takim trochę niemieckim. Dziadek i ciocia byli terierami, mama kundelką z Wietnamu- stąd moje egzotyczne rysy twarzy. Po 8 latach w schronisku zamieszkałem w hotelu. Czasem mnie wpuszczają do domu (bo tak to mieszkam w boksie) i wiem, że w domu kupy się nie robi (w ogóle co to za pytanie???) a jak się zostaje samemu to nie można zjadać przyrządów domowych (podobno są w większości potrzebne) ani drapać w drzwi (a tego to nigdy nie rozumiałem, po co te gupki drapią w drzwi? przecież człowieki zawsze wracają, idzie się przyzwyczaić) czyli: grzeczny terier w wielkiej potrzebie!
Duszek szuka domu, przebywa w okolicach Warszawy, jest wykastrowany, przebadany od A do Z (zdrowy), ma uporządkowane zębolki i jest gotowy do adopcji.
515-998-598
Pop Title
Pop TextPop Button1Pop Button2

Okaż trochę miłości.

Daj nam się podoba!

Dziękuję.

Jak co chcesz pomoc dużo.

Dziękuję.