Frodo z Palucha czeka na dom od 8 lat

Schronisko na PALUCHU - Frodo z Palucha czeka na dom od 8 lat

Schronisko na PALUCHU
sobota 3.8.2019
Z 1:00 Do 4:00
Schronisko na PALUCHU
Poland
319 Uczestnik
FRODO SZUKA DOMU
Frodo nieustająco bierze udział w wyjazdowych akcjach Adoptuj Warszawiaka. Był już na Plaży Praskiej, na Polu Mokotowskim, na WDZ na Agrykoli, na Run Hau na Plaży Żoliborskiej, na wydarzeniu "Zabierz piesia do Międzylesia", Na Dniu Psa. Pięknie jeżdzi autobusami, nie jest zainteresowany innymi psami tylko kontaktem z wolontariuszkami, zawsze uśmiechnięty, zadowolony ze zmiany w monotonnym życiu schroniskowym. Tylko ciągle bez domu, zaczął już 8 rok pobytu w schronisku.

Frodo - pies , który dopiero po paru latach nam ujawnił, że najbardziej na świecie lubi zabawy z piłkami lub pluszakami. A do tego robi 1000 różnych min na godzinę :). Jest dośc ułożony, zna i prawidłowo reaguje na podstawowe komend, pięknie robi siad. A do tego swoje ulubione przysmaki bierze ząbkami bardzo delikatnie. Reszty nauczy się w domku. Frodo czeka na dom od 8 lat, lata mijają a nikt się o niego nie pyta. Frodo chętnie zamieszka z koleżanką suczką, również z psami potrafi się dogadać, tylko przed adopcją należy sprawdzić ich wzajemne relacje. Nie nadaje się do domu z małymi dziećmi.Do adopcji Frodo ( nr ewid. 2556/10) zapraszają wolontariuszka- Beata, 501 388 121
Adopcja możliwa po 2 wspólnych spacerach w schronisku.

Romuś ( nr ew. 2422/11)


W nocy 10/11 września 2016 odszedł w schronisku nasz wspaniały Pan Pies Romus, nie doczekał domu

Starszy, misiowaty owczarek, który przebywa w schronisku od 2011 roku. 21 sierpnia 2016 Romuś wziął udział w Akcji Adoptuj Warszawiaka i pojechał na wycieczkę na Plażę Praską. Był bardzo grzeczny podczas podróży autobusem i podczas pobytu na plaży, a najbardziej podobała mu się kąpiel w Wiśle.
To była jego pierwsza wycieczka poza kraty schroniska.
Od momentu przyjęcia do schroniska Romuś przechodził różne etapy w tym miejscu - od całkowitej obojętności na ludzi, potem było łapanie za ręce i wciąganie do boksu lub niewypuszczanie ludzi z boksu . Gdy zaakceptował pobyt w schronisku ( a trwało to parę lat) okazał się bardzo fajnym, mądrym psiakiem , lubiącym kontakt z człowiekiem. W poprzednim życiu musiał być troszkę szkolony gdyż ładnie reaguje na podstawowe komendy - siad, zostań.


Pokaż więcej
A co najbardziej podobało mu się na warszawskiej plaży oprócz kąpieli? Chyba czas spędzony z nami na piasku, gdy położył się koło nas, łepek trzymał na moich kolanach, przytulał się i cieszył z głaskania.

Romuś jest dużym, w tej chwili za grubym psem, ostatniej zimy bardzo utył ( w domu niezbędna będzie dieta), starszym psiakiem, który odczuwa problemy ze stawami. W domu będzie potrzebna szczególna dbałość w dobry stan układu kostnego.
Romuś nie zostanie wydany do budy ani do boksu. W zimie musi przebywać w ogrzewanych pomieszczeniach.
Do poznania Romusia i jego adopcji zachęca wolontariuszka : Beata, tel. 501 388 121.Dino ma dom po 1,5 roku pobytu w schronisku.

Knopers ma dom po 5 latach w schronisku, teraz pora na Dino z geriatrii - czeka na dom od stycznia 2015. Niby krótko, są psy, które czekają dłużej, ale w przypadku staruszka to o rok za długo.

Dino 52/15 to kolejny psi staruszek, który na stare lata znalazł się w schronisku. Do schroniska trafił 5.01.2015, więc może być sylwestrową zgubą.

Dino jest łagodny, mądry, bardzo przyjacielski w stosunku do ludzi. Bardzo go polecam do szybkiej adopcji.

Na spacer przedadopcyjny zapraszają wolontariusze Beata 501 388 121 oraz Ania i Piotr 508 572 122

więcej info ->
Knopers 2436/11- ma dom


Knopers to niewielki, starszy psiak ( oceniany teraz na 13 lat, waży 12 kg ), który trafił do schroniska 6.10 2011. Uroczy, pełen werwy i radości staruszek. Uwielbia spacery, towarzystwo ludzi, i, jak widać, jedzenie. Przebywa sam w boksie, bo nie z każdym psem się dogada :( Za to jak dogaduje się z ludzmi :) , reaguje radośnie na każda nową osobę , uwielbia przytulać się, całować, pcha się na kolana i nie odpuszcza :).

Knopers ma chore serce, do tego powoli traci wzrok. ON NIE MOŻE DŁUZEJ CZEKAĆ NA DOM

Pilnie potrzebny dom!!!!!!!!!!


W sprawie adopcji prosi o telefon wolontariuszka Beata , 501 388 121.
Pop Title
Pop TextPop Button1Pop Button2

Okaż trochę miłości.

Daj nam się podoba!

Dziękuję.

Jak co chcesz pomoc dużo.

Dziękuję.