"ZMASAKROWANE" PSY  I KOTY Z FB....KONIE.....LUDZIE POMYŚLCIE, ZANIM WPŁACICIE!!!!

cały świat - "ZMASAKROWANE" PSY I KOTY Z FB....KONIE.....LUDZIE POMYŚLCIE, ZANIM WPŁAC...

cały świat
poniedziałek 15.7.2019
cały świat
Poland
9 Uczestnik
Co jakiś czas targają nami wydarzenia mrożące krew w żyłach z udziałem czworonogów. Jeden zmasakrowany, inny skatowany, jeszcze następny po prostu ZGWAŁCONY....A rzesza siedzących przy komputerach złorzeczy, przeklina, prześciga się w wymyślaniu ostrzejszych tortur dla zbrodniarzy....Im zdjęcie bardziej szokujące, a treść makabryczna- tym więcej kasy wpłynie na podane rzucajcie oskarżeń dopóki nie sprawdzicie! I wstrzymajcie się z datkami dopóki nie będzie pewności, że dana "złota kura" potrzebuje Waszych pieniędzy. Oraz, że Wasze datki uratują tego psa.....a nie tylko kieszeń nieuczciwych fundacji czy osób prywatnych, którzy żerują na Waszej wysupłacie na "złotą kurę", zwykły kundel bezdomny nie ma szans na Wasze datki.

P.S. PIES ZE ZDJĘCIA NIE BYŁ ZMASAKROWANY PRZEZ CZŁOWIEKA (jak to opisywano w wydarzeniu na Fb :) )....Był po prostu pogryziony przez innego psa...To jest mój prywatny pod której był opieką zebrała kilkanaście tysięcy na Fb......:D ale operację oczka musiałam opłacić sama :D

Wydarzenie to powstało spontanicznie, ku przestrodze..... . Za wszystkie wpisy na tym wydarzeniu odpowiadają osoby umieszczające swój post.
Wpisy, które uznam za nadmiernie atakujące bądź jątrzące, usunę z czystym sumieniem....
Pop Title
Pop TextPop Button1Pop Button2

Okaż trochę miłości.

Daj nam się podoba!

Dziękuję.

Jak co chcesz pomoc dużo.

Dziękuję.