Bazarek dla Psów z Kociego Świata -V edycja :)

Kątne - Bazarek dla Psów z Kociego Świata -V edycja :)

Kątne
niedziela 2.6.2019
Kątne
Poland
167 Uczestnik
EDYCJA IV trwa od 30.04.2016 r. do 26.05.2016r.

Niektórych może to zdziwi ale Fundacja Azylu Koci Świat ma pod swoją opieką psy i to nie małe plaskatki z Plaskatego odłamu ale takie prawdziwe kundelki. I wiecie co jeszcze powiemy? Te kundelki jedzą za pięć plaskatych, niszczą (oczywiście nie wszystkie!), czasem nawet chorują! A powiem wam jeszcze w tajemnicy, że to kosztuje... I doszliśmy do sedna całej sprawy - nadeszły czasy, kiedy koszty utrzymania, badań itp. kundelkowatych podopiecznych nas przerastają. Więc powstał bazarek, który miejmy nadzieję będzie trwał, rozwijał się i przyniósł upragnione ukojenie. Pozwolił nam nie martwić się o pieniądze. Dlatego będziemy wdzięczni za każdą kupioną rzecz, za każdą podarowaną nam rzecz - wdzięczni za każdy grosz wpłacony na konto.

REGULAMIN:
1. Data rozpoczęcia i zakończenia bazarku podana jest w opisie
2. Fanty będą wystawiane tylko przez organizatorów bazarku. Są to rzeczy nowe lub używane, opis danego fantu znajdzie się zawsze przy zdjęciu. Fanty to dary przekazane od osób prywatnych, które są przeznaczone na pomoc zwierzętom potrzebującym pomocy.
3. Każdy wystawiony fant posiada cenę wywoławcza od której startujemy podbijanie ceny. Wygrywa oczywiście kwota najwyższa przy danym fancie wypisana do godziny 22:00 w dniu zakończenia bazarku
4. Do wylicytowanej kwoty DODANY zostanie koszt przesyłki zgodnie z cennikiem PP – w zależności od wielkości i wagi.
5. Po zakończonej licytacji każda osoba, która wygrała otrzyma wiadomość prywatna od organizatora z podaniem kwoty jaka należy wpłacić ,oraz numerem konta oraz tytułem wplaty. PROSIMY sprawdzać folder INNE w wiadomościach!
6. Prosimy o przesłanie pieniążków jak najszybciej lub w przypadku jakiś zawirowań o kontakt z organizatorem. W przypadku niedokonania wpłaty, licytacja przepada, a darczyńca ma prawo przeznaczyć go na inny cel.
7. Paczki będą wysłane tylko i wyłącznie po wpłacie pieniędzy.
Pop Title
Pop TextPop Button1Pop Button2

Okaż trochę miłości.

Daj nam się podoba!

Dziękuję.

Jak co chcesz pomoc dużo.

Dziękuję.