Adoptowany - staruszek FRED z Palucha

Schronisko na Paluchu - Adoptowany - staruszek FRED z Palucha

Schronisko na Paluchu
niedziela 22.9.2019
Do 3:00
Schronisko na Paluchu
Poland
140 Uczestnik
Adopcja Freda 3.05.2017:-):-)
Fred (176/15 ) to niewielki, starszy piesek , czarny z siwym pyszczkiem. Maluch jest dziarskim dziaduniem, bardzo energicznie maszeruje na spacerach .Podczas spacerów nie jest zainteresowany innymi psami, pięknie chodzi na luźnej smyczy. Lubi towarzystwo ludzi, ceni sobie głaskanie , przytulanie i bliski kontakt z człowiekiem.. W boksie nie każdym psiakiem się dogada, więc raczej wskazany domek bez psów lub z jakąś fajną sunią.
Do adopcji Freda zachęca wolontariuszka Beata, tel. 501 388 121.

Miłek 899/13 - ma dom

ADOPTOWANY 29.09.2016 :-) :-) :-) :-) :-)
Miłek – jeden z wielu psów, który na starość trafił do schroniska. Miłek jest oceniany na 14lat, waży 12kg. Nie każdy pies akceptuje nowe warunki, w których się znalazł, są też przypadki depresji wśród psów pozbawionych nagle swoich domów. Na szczęscie Miłek do nich nie należy i jakoś radzi sobie w warunkach schroniskowych. Jak każdy z psów lubi spacery, na wybiegu żwawo spaceruje między innymi psami. Jest kontaktowy, lubi towarzystwo za kontakt z człowiekiem odda wszystko
Emotikon smile
kocha się przytulać, wchodzi na kolana, wtyka głowę pod pachę i zawsze czeka na głaskanie. To jest jego psie szczęście-być z człowiekiem.
Miłek pilnie szuka domu , jest starszym , ale pełnym wigoru psem i każdy dzień spędzony w domu będzie dla niego ogromnym szczęściem, a dni tych nie ma tak dużo jak młode psy.
Do adopcji Miłka zachęca wolontariuszka Beata, tel. 501 388 121.
Pop Title
Pop TextPop Button1Pop Button2

Okaż trochę miłości.

Daj nam się podoba!

Dziękuję.

Jak co chcesz pomoc dużo.

Dziękuję.