ARNI ZNALAZŁ KOCHAJĄCY DOM :) Arni przeszedł długą drogę od chwili interwen

TOZ Wrocław - ARNI ZNALAZŁ KOCHAJĄCY DOM :) Arni przeszedł długą drogę od chwili interwen

TOZ Wrocław
piątek 31.1.2020
TOZ Wrocław
PolandWroclawul. Żeromskiego 5650-312
Pokaż na mapie
429 Uczestnik
ARNI – uciekł z łańcucha raz, potrącił go samochód, wrócił do „domu” prosząc o pomoc, został potraktowany jak śmieć, trafił do nas. Konieczna była amputacja łapy.

LINK do filmiku

W czwartek, 17 kwietnia 2014 r., dostaliśmy zgłoszenie, że w Blizanowicach pod Wrocławiem przebywa pies w opłakanym stanie - nie dość że na łańcuchu, nie dość że niedożywiony, nie dość że w rozpadającej się budzie, to z nieleczonymi obrażeniami łapy po wypadku samochodowym!

Ruszyliśmy natychmiast. Zastaliśmy Cygana ze złamaną łapą i otwartą, ropiejącą raną. Właściciel twierdził, że wszystko jest w porządku, a my bezczelnie nie dajemy mu odpocząć po pracy, tylko zawracamy głowę.

Odebraliśmy psa interwencyjnie i zawieźliśmy do weterynarza. RTG wykazało złamanie z przemieszczeniem. Rana była silnie zakażona, okropnie ropiała. Weterynarz podjął decyzję o amputacji łapy. W piątek, 18 kwietnia, musieliśmy sprowadzić weterynarza specjalistę od chirurgii twardej. Z racji Świąt Wielkanocnych nie było to proste, jednak się udało…
Pies dostał na imię Arni – nowe imię na nowe życie. Niestety, w związku z tym, iż tak długo pozostawiony był sam sobie w tak ciężkim stanie, doszło do zakażenia organizmu – jego nerki są w bardzo złym stanie. Arni cały czas leży, nie podnosi się, troszkę je, ale i zwraca. Rokowania są bardzo ostrożne…

Pomóż nam pomagać

PROSIMY O FINANSOWE WSPARCIE W LECZENIU ARNIEGO. JAK ZAWSZE, BĘDZIEMY WDZIĘCZNI ZA KAŻDĄ ZŁOTÓWKĘ! DOTYCHCZASOWE KOSZTY LECZENIA WYNIOSŁY 1500 ZŁ.


Pokaż więcej
Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce
Oddział we Wrocławiu
ul. Żeromskiego 56
50-312 Wrocław

PKO BP 59 1020 5242 0000 2202 0251 5096
dla wpłat zagranicznych SWIFT: BPKOPLPW
Z DOPISKIEM: ARNI
Pop Title
Pop TextPop Button1Pop Button2

Okaż trochę miłości.

Daj nam się podoba!

Dziękuję.

Jak co chcesz pomoc dużo.

Dziękuję.