Kurs via ferrata

Climb2change - Po górach z głową - Kurs via ferrata

Climb2change - Po górach z głową
środa 30.5.2018
Z 8:00
niedziela 3.6.2018
Do 18:00
Climb2change - Po górach z głową
PolandOswiecimB. Prusa 5/632-600
Pokaż na mapie
1 Uczestnik
❗❗❗ CZY WIESZ, JAK PORADZIĆ SOBIE W GÓRACH W SYTUACJI KRYZYSOWEJ ❓❓❓

Żelazne percie, przestrzenne i eksponowane kuszą i zwodzą turystów wysokogórskich. Z jednaj strony są bardzo dostępne i świetnie ubezpieczone. Z drugiej strony właśnie te cechy powodują, że często zapominamy o niebezpieczeństwie, na jakie narażamy się wyruszając na via ferraty.

Rezerwuj 👉

Zagrożenie jest bardzo duże. Błahe poślizgnięcie może skończyć się lotem o długości kilkunastu metrów a siła działająca wtedy na organizm może wywołać katastrofalne skutki. To chyba największe z kilku zagrożenie czyhające na nas na żelaznych perciach. Załamanie pogody, spadający kamień, potrzeba szybkiego wycofania, zasłabnięcie, brak sił... Trzeba wziąć pod uwagę każdą możliwość podczas planowania takiej wyprawy wysokogórskiej.

Czy wiesz, co zrobić w sytuacji awaryjnej? Czy wiesz, jaki sprzęt może Ci się przydać podczas wyprawy na via ferraty? Gdy zdarzy się wypadek, upłynie trochę czasu zanim dotrą do Ciebie służby ratunkowe. Znając podstawowe techniki autoratownictwa, możesz uratować partnerowi życie lub pomóc mu wydostać się z trudnego miejsca, w którym zabrakło mu sił. Tego nauczymy Cię na tym szkoleniu.

Rezerwuj 👉

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ ❓❓❓
Poznasz, jaki jest niezbędny sprzęt wspinaczkowy, który umożliwi Ci bezpieczne poruszanie się po via ferratach. Nauczysz się asekuracji lotnej, poznasz podstawowe węzły oraz manewry linowe przydatne w sytuacjach awaryjnych. Przygotujemy cię do samodzielnego i bezpiecznego poruszania się latem w terenie wysokogórskim, wyposażonym w linę poręczową.


Pokaż więcej
💥💥💥 POZA PROFESJONALNYM SZKOLENIEM OTRZYMASZ OD NAS GRATIS 💥💥💥

✔ Pakiet zdjęć z wyjazdu o wartości 100 zł!
✔ Sprzęt na czas wyjazdu (wypożyczenie sprzętu to koszt 100 zł.)
✔ Dostęp do prywatnej grupy szkoleniowej VIP na FB. W tej grupie odpowiadamy na WSZYSTKIE Twoje pytania dotyczące wspinania i via ferrat.

💥💥💥Wartość tego kursu to ponad 1400 zł, 💥💥💥

A Ty możesz go mieć tylko u nas za 1200 zł!

💲 Oszczędzasz 200 zł. 💲🔜

🔜 TERMINY:
30.05-03.06.2018
28.07-01.08.2018

Rezerwuj 👉

CENA NIE OBEJMUJE
Przejazdu do Austrii (200-450zł w obie strony, do podziału na uczestników)
Noclegu - 12 Eu/ namiot/ doba
Wyżywienia
Wydatków natury osobistej
Ubezpieczenia na wypadek konieczności korzystania z miejscowych zagranicznych wysokogórskich służb ratunkowych włącznie z opcją użycia helikoptera, kosztów leczenia w szpitalu, oraz OC - pamiętaj, żeby się ubezpieczyć.

Rezerwuj 👉
Pop Title
Pop TextPop Button1Pop Button2

Okaż trochę miłości.

Daj nam się podoba!

Dziękuję.

Jak co chcesz pomoc dużo.

Dziękuję.