Pokochaj mnie takim, jakim jestem. Oskar i jego Przyjaciele.

Kraków - Pokochaj mnie takim, jakim jestem. Oskar i jego Przyjaciele.

Kraków
sobota 15.2.2020
Z 22:00
niedziela 16.2.2020
Do 1:00
Kraków
PolandKraków30-024 to 31–962
Pokaż na mapie
31 Uczestnik
Na Oskarowym wydarzeniu są wybrane kotki spośród "tysiąca" z krakowskiego schroniska, które mają najmniejsze szanse na domek.
Celem wydarzenia jest zaprezentowanie kotków, które pilnie potrzebują ciepłego i kochającego domu.
Wśród kociaków są:
- niepełnosprawne, które nie wymagają /lub wymagają regularnej opieki ze strony człowieka (opiekuna),
- takie, które czekają bardzo długo na swój dom (nieraz kilka lat!),
- starsze 10+, które straciły swój dom z różnych powodów, np. po śmierci właściciela, wyjazdu opiekuna za granicą oraz te wyrzucone z domu jak zbędny mebel. Kotki dawniej wolnożyjące, które aktualnie będąc w schronisku, nie radziły sobie na wolności. Są oswojone, lubiące kontakty ze człowiekiem.
Celem powyższych akcji jest pomoc w znalezieniu odpowiedzialnego domu dla kotków.
Kotki -do dzieła- zaprezentujcie się teraz:
1. Kocurek DANDI:
Kocurek trafił do schroniska po wypadku i długo chorował. Obecnie jest zdrowy i czeka niecierpliwie na domek. Jest bardzo miły, lubi głaskanie oraz towarzystwo osób. Daje się wziąć na ręce i go przytulić. Jest to duży kotek. Ma 15 lat.
Jest w schronisku od stycznia 2018.

2. Kocurek FELIX:
Jest to spokojny kocurek, ale ma niesamowite smutne oczka. Daje wrażenie, jakby był zrezygnowany życiem… Dla znanych mu osób pozwala pogłaskać tak delikatnie. Boi się innych kotów. Źle się czuje w zakoconym towarzystwie. Mieszka w klatce. Ma 5 lat.
W schronisku jest od grudnia 2017.

Pokaż więcej

3. Kocurek ORLANDO:
Jest to mega miły, przyjazny i przekochany kocurek. Ma wspaniały koci charakter. Jest bardzo proludzki. Miziak. Jest aktywny. Trafił do schroniska po ciężkim wypadku, co niestety po tym wypadku musiał mieć amputowaną łapkę. Świetnie się porusza na trzech łapkach. Ma 5 lat.
W schronisku jest od stycznia 2018.

4. Kocurek OSKAR:
Przekochany, proludzki kocurek. Kocha towarzystwo człowieka. Uwielbia tulenie, mizianie. Lubi towarzystwo innych kotków. Żyje w zgodzie z nimi. Trafił do schroniska po ciężkim wypadku i przez to ma uszkodzony rdzeń kręgowy. Oskara trzeba odsikiwać 2 razy dziennie, czyli rano i wieczorem przez około 2 minutki. Ma sprawne cztery łapki. Bardzo dobrze i sprawnie się porusza po pomieszczeniu. Ma 6 lat.
W schronisku jest od kwietnia 2016.

5. Kocurek TRAF:
Kocurek Traf już należy do schroniskowych weteranów, gdyż w schronisku czeka na dom już 3 lata. Trafił do schroniska po wypadku. W schronisku bardzo polubił towarzystwo człowieka. Przychodzi na powitanie, bardzo lubi pieszczoty, drapanie pod bródką. Daje się wziąć na ręce. Należy do kotków spokojnych i zrównoważonych. I również należy do dużych kotów. Akceptuje towarzystwo innych kotków i żyje z nimi w zgodzie. Taki typowy kotek kanapowy. Traf szuka domu kociolubnego, spokojnego, cierpliwego i chętnie z kocim kolegą lub koleżanką. Ma 7 lat.
W schronisku jest od marca 2015.

6. Koteczka TURKA:
To przekochana, miziasta i delikatna koteczka. Uwielbia być tulona do ciała człowieka i również bardzo lubi być noszona na rękach. Trafiła do schroniska po wypadku. Obecnie powłóczy łapką, ale jest szansa na pełny powrót do zdrowia. Jest w trakcie rehabilitacji. Osoba, która ją adoptuje, będzie mogła jej łapkę rehabilitować w domu. To nic trudnego, a efekt będzie! Koteczka ma 11 miesięcy, a jest taka cudna i kochana!
Jest w schronisku od listopada 2017

7. Koteczka WINKA:
Jest cudna z charakteru. Jedyna w swoim rodzaju. Jest mega miłą koteczką. Jest bardzo spokojna i grzeczna. Bardzo lubi towarzystwo ludzi. Domaga się kontaktu, pcha się na kolana, żeby ją pogłaskać i ją przytulić. Widać gołym okiem, że bardzo brakuje jej obecności człowieka. Jak jest sama w schronisku bez obecności człowieka, to robi się taka smutna. To 100 % Aniołek. Ale jednym słowem... TO MIZIAK! Można ją zagłaskać na śmierć. Nadaje się jako jedynak. Ma 3 latka.
Jest w schronisku od kwietnia 2017.
Pop Title
Pop TextPop Button1Pop Button2

Okaż trochę miłości.

Daj nam się podoba!

Dziękuję.

Jak co chcesz pomoc dużo.

Dziękuję.