Kamień na kamieniu - monodram w wykonaniu Andrzeja Roga

Stajnia Artystyczna Marcinków - Kamień na kamieniu - monodram w wykonaniu Andrzeja Roga

Stajnia Artystyczna Marcinków
niedziela 28.1.2018
Z 18:00 Do 21:00
Stajnia Artystyczna Marcinków
PolandMarcinkówMarcinków 4326-330 Żarnów
Pokaż na mapie
13 Uczestnik
Zapraszamy na monodram "Kamień na kamieniu" na podstawie powieści Wiesława Myśliwskiego. Dzięki wspaniałej literaturze śmiech widowni miesza się z głęboką refleksją. Interaktywny charakter akcji scenicznej sprawia, że monodram odbierany jest jak spektakl.

Andrzej Róg to od 1984 roku aktor Teatru STU współpracujący jako aktor i reżyser ze scenami Krakowa, Tarnowa i Łodzi. Główna Nagroda Aktorska za rolę w spektaklu „Kamień na kamieniu” na XLI Tyskich Spotkaniach teatralnych 2014.

W teatralnej adaptacji powieści W. Myśliwskiego, A. Róg skupia się na tematach dotyczących jego pokolenia, oraz młodych ludzi żyjących tu i teraz. Kieruje się słowami samego autora: „literatura jest nie tylko poszukiwaniem prawdy o świecie, jest także, a może przede wszystkim, poszukiwaniem prawdy o sobie samym...” Widzowie stają się uczestnikami opowieści o bohaterze każdego polskiego zaścianka, „słowiańskiej duszy” - Szymka Pietruszki.


W niedzielę 28 stycznia na scenie w Marcinkowie wystąpią: Andrzej Róg i akordeonista Jacek Hołubowski. Spektakl trwa 1h 15min. Początek o godz. 18.

Bilety w cenie 35 zł można rezerwować pod numerem telefonu: 508 126 577.

Do zobaczenia w Marcinkowie!
Pop Title
Pop TextPop Button1Pop Button2

Okaż trochę miłości.

Daj nam się podoba!

Dziękuję.

Jak co chcesz pomoc dużo.

Dziękuję.