I Zawody Karpiowe o Puchar Kanału Wędkowanie Na Ekranie

Łowisko komercyjne Baroniok - I Zawody Karpiowe o Puchar Kanału Wędkowanie Na Ekranie

Łowisko komercyjne Baroniok
piątek 8.6.2018
Z 9:00
niedziela 10.6.2018
Do 14:00
Łowisko komercyjne Baroniok
PolandWoszczyceSuszecka 1943-188
Pokaż na mapie
27 Uczestnik
Serdecznie Zapraszamy na I Zawody Karpiowe o Puchar Kanału Wędkowanie Na Ekranie, zawody odbędą się w dniach 08.06.2018 - 10.06.2018 na łowisku ''BARONIOK'' we Woszczycach i będą miały formę towarzyską.

Każdemu zawodnikowi gwarantujemy dwa obiady, kubek okolicznościowy, grill na zakończenie zawodów oraz świetną zabawę. Pula nagród będzie wynosić 5000zł.

Na zawody można zabrać osobę towarzyszącą, osoba towarzysząca nie może ingerować w działania zawodnika. Jeżeli osoba towarzysząca będzie chciała również obiady prosimy o tym napisać w email, osoba towarzysząca ponosi wtedy koszty obiadu w wysokości 15zł za jeden obiad.

REGULAMIN ZAWODÓW:

1. Zapisy na zawody będą przyjmowane tylko po uiszczeniu wpisowego które będzie wynosić 300zł i będzie przyjmowane maksymalnie do końca lutego 2018r. Kolejność losowania będzie zgodna z kolejnością na liście startowej, a ta uzależniona jest od kolejności zgłoszeń do zawodów. Zapisy będą przyjmowane na nasz adres email ''kontakt@; gdzie po przesłaniu informacji o chęci wzięcia udziału w zawodach odeślemy informację z gdzie trzeba wpłacić wpisowe.

2. Zawody będą się odbywać w formie jednoosobowej a w imprezie weźmie udział maksymalnie 20 osób.

3. ZAWODY ODBYWAJĄ SIĘ NA ŻYWEJ RYBIE. Do klasyfikacji generalnej zaliczamy tylko karpie i amury. Zawody rozstrzyga suma masy 3 złowionych ryb przez poszczególnego zawodnika i wyłoni ona trzy zwycięskie osoby w klasyfikacji generalnej . W razie takiego samego wyniku o zwycięstwie zadecyduje największa wagowo ryba złowiona przez danego zawodnika. Dodatkowo wyłonieni zostaną łowca pierwszej ryby, łowca największej ryby zawodów a na koniec zawodów wylosujemy trzy nagrody niespodzianki spoza zawodników którym nie uda się zgarnąć żadnej nagrody :)

4. Każdy z zawodników po przyjeździe na łowisko musi się zarejestrować, rejestracja będzie się odbywać między godziną 9.00 a 10.00 w dniu 08 czerwca 2018 na łowisku ''BARONIOK'' przy stanowisku nr11. Losowanie odbędzie się po rejestracji zawodników, a tuż po nim, zostanie wykonane grupowe zdjęcie wszystkich uczestników.

Pokaż więcej

5. Po losowaniu wszyscy zawodnicy będą mogli podjechać samochodami pod swoje stanowisko. Od tej pory poruszanie się autami będzie możliwe tylko za zgodą sędziego.

6. W zawodach będą dopuszczone łódki zdalnie sterowane oraz pontony.
- pontony będzie można użyć do wysondowania miejsca na początku zawodów.
- postawienia markera, jednego na zawodnika.
- wstępnego zanęcenia wytypowanego miejsca.
- uwolnienia ryby gdyby znalazła się w zaczepie.

- ZAKAZ WYWOŻENIA PONTONEM ZESTAWÓW -

7. Pierwszego dnia między godziną 11.00 a 13.00 będzie można się rozłożyć na wcześniej wylosowanym stanowisku oraz wysondować i zanęcić wcześniej ustaloną miejscówkę z pomocą pontonu. Zakaz nęcenia ryb kukurydzą, grochem i innymi twardymi roślinami strączkowymi, oraz zanętami pochodzenia zwierzęcego. Można stosować kukurydzę na włos oraz nęcić pszenicą i konopiami.

8. Łowienie rozpoczynamy 08.06.2018 o godzinie 13.00

9. Wymagania odnośnie zestawów końcowych:
- zakaz używania plecionki jako linki głównej
- minimalna średnica żyłki głównej to 0,3 mm.
- zestaw może być wyposażony tylko w jeden hak
- W trakcie trwania zawodów mają też zastosowanie przepisy zgodne z zasadami określonymi przez właściciela łowiska.

10. Wymagania Dodatkowe:
- co najmniej jeden podbieraki z siatką z drobnymi oczkami
- mata do odhaczania ryb
- wiaderko z wodą do polewania maty i ryby
- 2 worki karpiowe do przetrzymywania karpi (Zakaz umieszczania w workach amurów. Po złowieniu należy bezzwłocznie poinformować sędziego.
- preparat do dezynfekcji ran u ryb

11. Zawody mają formę towarzyską, więc prosimy wszystkich zawodników biorących udział w imprezie o zachowanie zasady FAIR PLAY. Jeśli podczas holu ryby, wpłynie w żyłki zawodnika sąsiadującego, to powinna ona umożliwić wyholowanie ryby sąsiadowi, nawet jeśli w tej sytuacji będzie zmuszona do ściągnięcia swoich zestawów.

12. Łowisko na okres trwania zawodów jest wyłączone z normalnego wędkowania.

13. Ważenie ryb będzie odbywało się na wadze sędziego, w obecności zawodnika oraz sędziego. Waga ryby zostanie zanotowana na karcie wyników i musi być potwierdzona przez sędziego i osobę która złowiła rybę. Ważenia będą odbywać się w porze rannej i wieczornej. Ryby złowione w nocy należy przetrzymywać w workach. W jednym worku możemy przetrzymywać jednego karpia. Zakaz przetrzymywania amurów w workach. Po ich złowieniu należy bezzwłocznie telefonicznie powiadomić o tym sędziego, który od razu zważy złowioną rybę. Zawodnik, który rozpocznie hol ryby przed zakończeniem zawodów, będzie miał możliwość wyholowania ryby, pod warunkiem że zawodnik poinformuje o tym fakcie jednego z sędziów.

odwiedzające mogą przebywać na stanowisku uczestników tylko po wcześniejszym zgłoszeniu tego faktu sędziemu. Odwiedziny możliwe są w godzinach 9:00-20:00. Uczestnicy odpowiadają za zachowanie gości. Ich samochody muszą pozostać na parkingu przy wjeździe na łowisko.

15. Zakaz rozpalania ognisk oraz spożywania alkoholu i środków odurzających.

16. Po zakończeniu zawodów każdy zawodnik musi posprzątać swoje stanowisko. Wszystkie śmieci należy umieścić w worku, który otrzyma przy rejestracji, a następnie odwieźć go do miejsca wskazanego przez organizatora.

17. Zakończenie łowienia odbędzie się 10.06.2018 o godzinie 14:00. Zakończenie imprezy i uhonorowanie zwycięzców nastąpi około godziny 15:00 przy stanowisku nr 11, po przybyciu wszystkich uczestników biorących udział w imprezie.

18. Każdy zawodnik łowi na dwie wędki

19. Obowiązuje całkowity zakaz kąpieli i brodzenia w wodzie.

20. Na stanowisku dopuszcza się rozbicie namiotu.

nie będzie ponosił żadnej odpowiedzialności za: wszelkie straty lub uszkodzenia sprzętu zawodników, rzeczy pozostawione bez opieki, oraz wypadki losowe, które mogą zdarzyć się podczas trwania zawodów.

LISTA STARTOWA
1. Szymon Biernat
2. Przemek Łach
3. Robert Zawłocki
4. Piotr Barcik
5. Mariusz Błaszczyk
6. Artur Frączek
7. Marek Prochot
8. Aleksander Kwaśniewski
9. Robert Augustyn
10. Adam Myszor
11. Michał Gawlikowski
12. Kamil Camona
13. Sylwester Zabiegło
14. Daniel Biernad
15. Rafał Kasper
16. Mirek Kokoszka
17. Artur Zawadowski
18. Damian Gola
19. Paweł Paluch
20. Marek Zając
Pop Title
Pop TextPop Button1Pop Button2

Okaż trochę miłości.

Daj nam się podoba!

Dziękuję.

Jak co chcesz pomoc dużo.

Dziękuję.