Aliś, psiak którmu odebrano wszystko

Aliś, psiak którmu odebrano wszystko

wtorek 30.4.2019
Z 20:00
czwartek 9.5.2019
Do 23:00
Poland
98 Uczestnik
ALISIU już NIE JESTEŚ SAM, JUŻ KOGOŚ OBCHODZISZ, BĘDZIEMY WLACZYĆ o CIEBIE! Tak, o Ciebie piesku! Jesteś WAŻNY i Twoje życie jest (bez)cenne!
Poznajcie Alisia, maleńkiego pieska, na którego spadło mnóstwo bólu i cierpienia. Zawinił człowiek i tylko człowiek może pomóc i naprawić to co inni zniszczyli, odbierając małemu psu zdrowie i sprawność. Aliś, przez 6 lat zaniedbywany poniewierany, głodny ... bez opieki weterynaryjnej, żył sobie na podwórzu u ludzi, dla których ŻYCIE tego tam „TO PO PROSTU PIES” było obojętne małe psie istnienie, o wielkiej woli życia i sile trwało wiele lat w bólu. Los postawił na jego drodze dobre dusze, które zabrały go z tego piekła na , smutny, przerażony, cierpiący. Mimo to walczył i nadal walczy. Teraz ma już po swojej stronie NAS i WAS! Prawda?:)
Aliś przechodzi zapalenie pęcherza, krwiomocz, musi nosić pampersiki... Leki pomagają uśmierzyć ból, którego pewnie niejeden człowiek nie byłby w stanie znieść .... staramy się poprawić jakość jego życia mu funkcjonowanie bez bólu Porusza się na dwóch przednich łapkach... Chodzenie to ból i ogromny wysiłek.
Jest nadzieja dla Alisia, jest szansa na przywrócenie mu sprawności i życie bez bólu!
Po wielu konsultacjach z lekarzami ortopedii wiemy, że jest nadzieja. Podejmiemy walkę, pomóżcie nam, sami nie damy rady

Wsparcie finansowe:

Konto: 22 1140 2004 0000 3202 7424 8260
Ewa Grabska
Konin 62-502
Z dopiskiem DAROWIZNA POMOC DLA ALISIA
Pop Title
Pop TextPop Button1Pop Button2

Okaż trochę miłości.

Daj nam się podoba!

Dziękuję.

Jak co chcesz pomoc dużo.

Dziękuję.