Wykład Otwarty prof. Leszka Balcerowicza

Stara Rzeźnia - Wykład Otwarty prof. Leszka Balcerowicza

Stara Rzeźnia
wtorek 10.10.2017
Z 16:00 Do 19:00
Stara Rzeźnia
PolandSzczecinTadeusza Wendy 1470-655
Pokaż na mapie
202 Uczestnik
Z okazji Jubileuszu 25 lat działalności Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie, serdecznie zapraszamy na wykład otwarty prof. Leszka Balcerowicza. Tematem spotkania będą zależności pomiędzy systemami instytucjonalnymi, a warunkami życia w kraju. Wstęp wolny*.

* obowiązywała rejestracja na wydarzenie
PRZEPRASZAMY - BRAK MIEJSC NA WYDARZENIE!

"Publiczne wystąpienia Profesora Leszka Balcerowicza od lat budują świadomość ekonomiczną Polaków. Podobną misję realizuje już 25. rok nasza Uczelnia. Uważamy, że warto uczciwie i merytorycznie rozmawiać o ekonomii i gospodarce, warto propagować i promować zasady ekonomii racjonalnej, której twarzą i uosobieniem jest prof. Balcerowicz. W końcu warto spotkać się i podyskutować z jednym z najlepszych polskich ekonomistów.
To dlatego, dla uświetnienia naszego jubileuszu 25-lecia, zapraszamy na to ważne i ciekawe spotkanie”.
prof. Aneta Zelek, Rektor ZPSB

więcej o wydarzeniu >>
____________________________
Leszek Balcerowicz (ur. 1947); ekonomista, profesor Szkoły Głównej Handlowej (SGH) w Warszawie; MBA w St. John`s University w Nowym Jorku; autor reform ekonomicznych w Polsce rozpoczętych po upadku komunizmu w 1989 r.; wicepremier i minister finansów w pierwszym niekomunistycznym rządzie Polski po II Wojnie Światowej; w latach 2001-2007 prezes Narodowego Banku Polskiego; doktor honoris causa kilkunastu uczelni krajowych i zagranicznych; autor ponad 100 publikacji o tematyce ekonomicznej wydanych w kraju i za granicą; wyróżniany prestiżowymi nagrodami i odznaczeniami polskimi i międzynarodowymi, w tym Orderem Orła Białego – najwyższym polskim odznaczeniem państwowym, które otrzymał w 2005 r. za wkład w transformację ustrojową. W 2006 r. znalazł się w gronie wybitnych naukowców skupionych wokół International Atlantic Economic Society (IAES) oraz został członkiem Grupy Autorytetów Instytutu Finansów Międzynarodowych (Group of Trustees, Institute of International Finance), a także wszedł w skład Rady Doradczej Center for European Policy Analisys w Waszyngtonie. Jest również członkiem Group of Thirty. W 2007 roku założył think-thank – Fundację Forum Obywatelskiego Rozwoju, w której pełni funkcje Przewodniczącego Rady

Partnerzy wydarzenia:
Forum Obywatelskiego Rozwoju

Pokaż więcej
Stara Rzeźnia
Moja Łasztownia
CSL
MBA - Stowarzyszenie Absolwentów
Pop Title
Pop TextPop Button1Pop Button2

Okaż trochę miłości.

Daj nam się podoba!

Dziękuję.

Jak co chcesz pomoc dużo.

Dziękuję.