Pokaż nam, czym jest dla Ciebie przyjaźń!

ZaZoo Beach Bar - Pokaż nam, czym jest dla Ciebie przyjaźń!

ZaZoo Beach Bar
niedziela 30.7.2017
Z 16:00 Do 20:00
ZaZoo Beach Bar
PolandWroclawDąbie50-370
Pokaż na mapie
39 Uczestnik
30 lipca to wyjątkowa data w kalendarzu każdej towarzyskiej osoby. To Dzień Przyjaciela – święto, które warto celebrować w niezwykłym miejscu i z kimś, na kogo zawsze można liczyć. A gdzie to najlepiej zrobić? W fotobudce PowerEvents za wrocławskim ZaZoo Barem już w najbliższą niedzielę.

W ramach jubileuszowej akcji „10 na 10” Agencja eventowa PowerEvents zaprasza wszystkich chętnych do pokazania w obiektywie aparatu, jak wygląda ich przyjaźń. 30 lipca należeć będzie do tych, którzy cenią przyjaciół ponad wszystko – bo właśnie wtedy przypada Dzień Przyjaciela. W związku z tym na plaży przy wrocławskim ZaZoo Barem stanie wyjątkowa fotobudka z logotypem PowerEvents. Każdy, kto będzie chciał udowodnić, jak ważny jest dla niego jego przyjaciel, będzie mógł zrobić sobie z nim zdjęcie w tym właśnie miejscu w godzinach 16-20. A jak wiadomo, w prawdziwej przyjaźni nie ma ograniczeń, dlatego wszystkie utrwalane na fotograficznej kliszy chwyty, pozy i miny będą dozwolone. Im zabawniej i spontanicznie, tym lepiej – wszystkie podesłane agencji przez uczestników wydarzenia zdjęcia opublikuje ona na swoim profilu na Facebooku.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w evencie.
Fotobudka za ZaZoo Barem to akcja nr 4 prowadzona w ramach 10-lecia jubileuszu istnienia na rynku agencji eventowej PowerEvents.
Pop Title
Pop TextPop Button1Pop Button2

Okaż trochę miłości.

Daj nam się podoba!

Dziękuję.

Jak co chcesz pomoc dużo.

Dziękuję.