KITS Opening Innovations

Municipality of Krakow - KITS Opening Innovations

Municipality of Krakow
piątek 20.7.2018
Z 14:30 Do 18:00
Municipality of Krakow
PLKraków3-4 plac Wszystkich Świętych31-004
Pokaż na mapie
0 Uczestnik
CZYM JEST PROGRAM KITS?To jedyna w Polsce inicjatywa, która pomaga wprowadzić technologie powstałe na krakowskich uczelniach w świat biznesu. Głównym założeniem programu jest połączenie naukowych grup projektowych z przedsiębiorczymi, młodymi ludźmi, którzy pomogą rozwijać zainicjowany w ten sposób startup, a następnie doprowadzą do komercjalizacji Innovations to kolejne już w tym roku spotkanie biznesowe w ramach programu KITS, które w swoim założeniu nawiązuje do koncepcji otwartych innowacji. Opening Innovations skierowana jest zarówno do dużego biznesu (przedsiębiorstw posiadających zdolność do absorpcji innowacyjnych technologii w praktyce) jak i do małych i średnich przedsiębiorstw czy start-upów. W czasie wydarzenia obok prelekcji i paneli dyskusyjnych odbywać się będzie seria spotkań 1:1 umożliwiających szybkie i efektywne nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych. Koszt takich konsultacji z ekspertami pokrywa Fundacja.


DO KOGO SKIEROWANY JEST PROJEKT? 


   Startupy:


Dzięki KITS-owi młodzi i ambitni przedsiębiorcy nawiązać będą mogli solidną relację ze środowiskiem naukowym. 


   Programy akceleracyjne: Pokaż więcej
Dzięki KITS-owi programy akceleracyjne mogą otrzymać dostęp do ciekawych i wstępnie przygotowanych pod kątem biznesowym projektów technologicznych i brać udział w ich kreowani od początkowej fazy rozwoju pomysłu


   Naukowców:


Dzięki KITS-owi opracowane przez krakowskich naukowców pomysły i technologie mogą zostać skomercjalizowane, przysługując się w rozwiązaniu wielu problemów społecznych.


   Studentów:


Dzięki KITS-owi młodzi przedsiębiorczy studenci w jednym miejscu będą mogli zbudować relację z naukowcami posiadającymi innowacyjne technologie, celem stworzenia z nimi dochodowych przedsiębiorstw typu start-up. 


   Inwestorów:


Dzięki KITS-owi inwestorzy mogą zostać partnerami merytorycznymi, którzy pomogą nam ocenić technologie. Jednocześnie odegrają istotną rolę w określaniu obszaru innowacyjnych rozwiązań tak, abyśmy wręcz starali się wyprodukować startup na ich zamówienie. 


NA WYDARZENIE ZAPRASZAJĄ:


UBS - istnieje od ponad 150 lat, działa w ponad 50 krajach i zatrudnia ok. 62 tysiące pracowników. Główne siedziby UBS znajdują się w Zurychu i Bazylei w Szwajcarii. Firma UBS świadczy usługi bankowości prywatnej oraz korporacyjnej dla klientów indywidualnych, korporacyjnych i instytucjonalnych na całym świecie. 


Kraków Miastem Startupów - to fundacja non-profit, tworzona przez młodych, przedsiębiorczych studentów, którzy aktywnie rozwijają krakowski ekosystem startupowy.


Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego 


Projekt odbywa się w ramach programu "Małopolska – tu technologia staje się biznesem", który jest realizowany przez Województwo Małopolskie od 2013 roku. Powstał jako odpowiedź na zapotrzebowanie ze strony lokalnej społeczności startupowej, organizującej oddolnie szereg inspirujących wydarzeń technologicznych i networkingowych, w których uczestniczą rocznie tysiące osób.
Więcej szczegółów już niebawem na stronie wydarzenia!
Pop Title
Pop TextPop Button1Pop Button2

Okaż trochę miłości.

Daj nam się podoba!

Dziękuję.

Jak co chcesz pomoc dużo.

Dziękuję.