Przeczytam 52 książki w 2017 roku

Cały świat - Przeczytam 52 książki w 2017 roku

Cały świat
niedziela 31.12.2017
Z 5:00 Do 23:55
Cały świat
Poland
19911 Uczestnik
52 albo i więcej. Taka akcja. Jak zawsze na pohybel tym, którym słupki pokazują, że w Polsce się nie czyta.

Przed dwoma laty akcja "Przeczytam 52 książki w 2015 roku" przyciągnęła ponad 102 tysiące czytelników stając się swego rodzaju fenomenem w kraju, gdzie podobno nie czyta (prawie) nikt. Rok później, powtórzyliśmy ten rezultat, przerastając pierwszą edycję pod względem naszej aktywności na grupie.

W 2017 roku jesteśmy zarówno dla tych, którzy w poprzednich latach wyzwanie ukończyli i zechcą podjąć je ponownie, a także dla tych, którzy nie zdążyli go wypełnić i tych, którzy podejmują się go po raz pierwszy. Kimkolwiek jesteś, złap bakcyla i dołącz do nas! Serdecznie zapraszamy!

52 to przeciętna liczba tygodni w roku kalendarzowym. Wychodzi średnio książka na tydzień. Grubość - dowolna. Format - też. Bez znaczenia czy beletrystyka, fantasy, historyczna, science-fiction czy coś naukowego. Bo cel naszej akcji jest jeden - poszerzamy swoje horyzonty!

Jeśli macie ochotę, dzielcie się swoimi przeczytanymi lekturami na stronie tego wydarzenia. Krytykujcie, chwalcie, wrzucajcie foty - pełna wolność.

Niech Wasz 2017 rok będzie piękniejszy od samego początku dzięki książkom, które czytacie. Zaproście znajomych i wciągnijcie ich w naszą zabawę. Pytanie numer jeden brzmi jednak: wchodzicie w to?

#52bookchallengepl #52bcpl2017
Pop Title
Pop TextPop Button1Pop Button2

Okaż trochę miłości.

Daj nam się podoba!

Dziękuję.

Jak co chcesz pomoc dużo.

Dziękuję.