Projekt RYSY ,,Kucharze na szczycie"

Vysoké Tatry - Projekt RYSY ,,Kucharze na szczycie"

poniedziałek 21.8.2017
Z 16:00
czwartek 24.8.2017
Do 10:00
Vysoké Tatry
SlovakiaVysoké Tatry
Pokaż na mapie
94 Uczestnik
Szanowne koleżanki i koledzy kucharze, wszyscy miłośnicy i przyjaciele oraz wszystkie Firmy związane z branżą gastronomiczną!

Witamy Was serdecznie na stronie opisującej nasz projekt ,,PROJEKT RYSY” oraz wyjątkowe wydarzenie jakim są ,,Kucharze na szczycie”.

Projekt powstał w myśl idei .. Prawdziwie ponad podziałami, aby wspólnie działać i pomagać potrzebującym koleżankom i kolegom kucharzom!" – pomimo tego iż reprezentujemy różne Stowarzyszenia i grupy – mamy wspólny cel, któremu będziemy wierni!

Pomysłodawcami projektu jest Grupa GASTROPICIEL & FRIENDS – grupa zrzeszająca kucharki i kucharzy chcących działać wspólnie właśnie ,,Ponad podziałami” dla dobra braci kucharskiej!:

Grupa zarządzająca ,,Projekt Rysy”:
Koordynator projektu – Zbigniew Kopycki
Zarząd grupy"
• Gastropiciel Hm czyli Leszek Murawski
• Piotr Domański
• Tomasz Kupian
• Jan Filipczyk

Pokaż więcej
• Robert Joachimiak-szpinda
• Mati Wojnar
• Krzysztof Wierzba
Jan Grudniewski

Cel projektu:
Wspólne wejście i zdobycie najwyższego szczytu Tatr – Rys, gdzie po wejściu ,,Kucharze na szczycie” wspólnie ugotują potrawę.

To w dużym skrócie lecz cały pomysł i założenia grupy pomysłodawców, po za wspólnym zdobyciem Rys ma jeszcze jeden cel – cel iście charytatywny, ale jak że potrzebny – pomoc, pomoc naszemu przyjacielowi, kucharzowi – ale więcej szczegółów w kolejnym poście, gdzie dokładnie opiszemy nasz cel i nasze zamierzenia.

Ogólny plan wyprawy na dzień dzisiejszy:
21.08.2017 – przyjazd do Zakopanego, zbiórka uczestników i przemieszczenie się do Schroniska Morskie Oko
Po przybyciu – zakwaterowanie, odprawa i podział obowiązków
22.08.2017 ok. godziny 5.00 rano, jeżeli warunki będą sprzyjać, wyruszamy na wyprawę
Po dojściu na szczyt - rozpoczęcie wspólnego ,,Live Cookingu”, po zakończeniu zejście ze szczytu całej grupy – w które miejsce, podamy w późniejszym terminie
Następnie, powitanie ,,grupy wspinaczkowej” przez pozostałych w ustalonym wcześniej miejscu – wspólny posiłek i nocleg w miejscu spotkania lub przemieszczenie się do innego miejsca zakwaterowaniem
23.08.2017 – czas wolny i regeneracja – doświadczeni , którzy "zaliczyli już "Rysy proponują basen , termy i bąbelki ,wspólna integracja rajd po Zakopiańskich knajpkach
24.08.2017- podsumowanie Projektu i Wyprawy - wyjazd z Zakopanego


Uwaga, wszelkie przejazdy oraz noclegi każdy z chętnych organizuje sobie we własnym zakresie i na własny koszt! A wszystko to, aby odciążyć finansowo główny cel wyprawy jakim jest pomoc naszemu koledze kucharzowi – ale o tym w kolejnym poście!

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych zarówno do wspólnej wyprawy na szczyt jak i wszelkiej pomocy przy tym projekcie i wydarzeniu!

Niniejszym informujemy iż wszyscy chętni do wspólnej wyprawy, zapoznają się z regulaminem jaki przedstawią wcześniej organizatorzy i będą musieli wypełnić oświadczenie iż zapoznali się z regulaminem i są świadomi nie bezpieczeństw oraz trudności mogących wystąpić podczas wyprawy, oraz że startują w wyprawie na własne ryzyko i własny koszt. Nie jako zrzeszona i zorganizowana grupa.
O wszystkich zmianach i dalszych szczegółach będziemy Was informować na bieżąco, na łamach strony tego wydarzenia.

Zapraszamy
Grupa założycielska
Projektu Rysy i wydarzenia ,,Kucharze na szczycie”
Pop Title
Pop TextPop Button1Pop Button2

Okaż trochę miłości.

Daj nam się podoba!

Dziękuję.

Jak co chcesz pomoc dużo.

Dziękuję.