Walentynki w Rialcie – I tak cię kocham

Kinoteatr Rialto - Walentynki w Rialcie – I tak cię kocham

Kinoteatr Rialto
środa 14.2.2018
Z 19:00 Do 21:30
Kinoteatr Rialto
PolandKatowiceul. Św. Jana 2440-012
Pokaż na mapie
3 Uczestnik
❤ WALENTYNKI w Kinoteatrze Rialto - I TAK CIĘ KOCHAM

W Walentynkowy Wieczór zapraszamy do przytulnych wnętrz Kinoteatru Rialto na projekcję filmową przy świecach i lampce szampana!

{{{.OSCARY 2018 - nominacja w kat. Najlepszy scenariusz oryginalny.}}}

♥ Pokażemy I TAK CIĘ KOCHAM - komedię romantyczną, która stała się przebojem światowych kin. Świeża, błyskotliwa i nieoczywista. Odkrycie Festiwalu Filmowego Sundance, Nagroda Publiczności MFF w Locarno.

Mężczyzna z kapitalnym poczuciem humoru i konserwatywną rodziną na głowie (Kumail Nanjiani) spotkał przypadkiem nowoczesną dziewczynę, która miała dosyć związków (Zoe Kazan). Połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia. Jednak na drodze do szczęścia stanie szereg przeszkód i wyzwań, którym zakochani będą musieli stawić czoła. Gdy wydaje się, że cały świat – na czele z rodziną – sprzysiągł się, by zburzyć ich szczęście, to właśnie w sytuacjach pozornie bez wyjścia życie potrafi pokazać swoje najzabawniejsze oblicze.

W wielu rankingach wspomina się, że to porywająca love story, które zainspirowało samo życie, ma duże szanse na oscarowe nominacje. Film podbił serca widzów świeżością, humorem oraz uniwersalnym przesłaniem: nigdy nie należy tracić nadziei.

Na parter zapraszamy pary – rezerwacji miejsc na parterze można dokonać osobiście, telefonicznie, bądź mailowo, a zakupu tylko w kasie kina.

>> Bilety:

Pokaż więcej

Pop Title
Pop TextPop Button1Pop Button2

Okaż trochę miłości.

Daj nam się podoba!

Dziękuję.

Jak co chcesz pomoc dużo.

Dziękuję.