18/19 listopada 2017 Wycieczka na Jarmark we Wrocławiu.

Arktour WHU Arkadiusz Żołnierczyk - 18/19 listopada 2017 Wycieczka na Jarmark we Wrocła...

Arktour WHU Arkadiusz Żołnierczyk
sobota 18.11.2017
Z 6:44
niedziela 19.11.2017
Do 18:59
Arktour WHU Arkadiusz Żołnierczyk
PolandWarsawEgejska02-764
Pokaż na mapie
4832 Uczestnik
18/19.11.2017 Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu.

Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu, to jeden z najpiękniejszych jarmarków. W tym wyjątkowym czasie serce Wrocławia zaczyna bić mocniej... Wrocławski Rynek staje się tłem dla bajkowej scenerii... Wśród pachnących lasem choinek, aromatu grzanego wina i czekoladowych pierników, na mieszkańców Wrocławia i turystów czeka moc świątecznych niespodzianek i atrakcji. Magia świąt oczaruje każdego...!

SZCZEGÓŁY NA TEMAT WYJAZDU POD LINKIEM:
https://jarmarkwr.evenea.pl/

Pełna informacja o Jarmarku: http://www.jarmarkbozonarodzeniowy.com/jarmark

Zwiedzimy również najsłynniejszy w Polsce Ogród Zoologiczny z Afrykarium.

Wrocławski Ogród Zoologiczny, założony w 1865, jest drugim pod względem wieku na ziemiach polskich i największym pod względem liczby wystawianych zwierząt ogrodem w Polsce.

Afrykarium to kompleks przedstawiający różne ekosystemy związane ze środowiskiem wodnym Czarnego Lądu. Łącznie znajduje się tu 19 basenów i zbiorników przedstawiających m.in. rafę koralową Morza Czerwonego, hipopotamy nilowe, ryby słodkowodne jezior Malawi i Tanganiki. Głębiny Kanału Mozambickiego można podziwiać z podwodnego, akrylowego tunelu o długości o 18 m. (www.zoo.wroclaw.pl)


Pokaż więcej
Wejdziemy do sal Uniwersytetu Wrocławskiego i Hali Stulecia.

Uniwersytet Wrocławski powstał pierwotnie w 1702 jako Uniwersytet Leopoldyński. Uczelnia swoimi tradycjami odwołuje się do niemieckich uczelni wrocławskich i Uniwersytetu Jana Kazimierza we Lwowie, założonego w 1661.

Hala Stulecia jest budowlą zaprojektowaną przez Maxa Berga - architekta i budowniczego. Obiekt jest najsłynniejszym dziełem wrocławskiego modernizmu. Konstrukcja została wzniesiona w latach 1911-1913, a w jej wnętrzach zorganizowano Wystawę Stulecia, mającą uczcić setną rocznicę pokonania Napoleona pod Lipskiem.

Halę Stulecia obejrzymy z zewnątrz

Pałac Królewski we Wrocławiu - Muzeum Miejskie. Od XVIII do XX wieku pałac stanowił wrocławską rezydencję pruskich królów z dynastii Hohenzollernów. Obecnie mieści się w nim siedziba Muzeum Miejskiego Wrocławia.
Pop Title
Pop TextPop Button1Pop Button2

Okaż trochę miłości.

Daj nam się podoba!

Dziękuję.

Jak co chcesz pomoc dużo.

Dziękuję.