Wyzwanie #Fit4Summer

Jałowiec - Wyzwanie #Fit4Summer

piątek 30.6.2017
Z 9:15 Do 22:00
Jałowiec
PolandJałowiec46-320
Pokaż na mapie
7954 Uczestnik
Weź udział w czerwcowym wyzwaniu #Fit4Summer! Dzięki wspólnej akcji Wformie24.pl i Fit Mom Ani Dziedzic w 4 tygodnie schudniesz i wymodelujesz najbardziej problematyczne części ciała: brzuch, uda i pośladki.

START WYZWANIA:
1 czerwca, czwartek, godzina 9:15, Facebook Fit Mom - Ania Dziedzic

FINAŁ:
30 czerwca, piątek.

W ramach wyzwania Fit Mom Ania Dziedzic na swoim profilu na Facebooku codziennie przez cały czerwiec (oprócz weekendów) będzie publikować 20-minutowe treningi LIVE i WIDEO spalające tkankę tłuszczową oraz modelujące brzuch, uda i pośladki. Uzupełnieniem programu będą 2 dłuższe treningi ujędrniająco-modelujące w tygodniu. Wystarczy, że włączysz wideo na swojej komórce, tablecie lub laptopie i zaczniesz ćwiczyć! Możesz trenować na żywo – wtedy jeszcze lepiej zmobilizujesz się do wysiłku – albo odtworzyć wideo później w dowolnym miejscu i o dowolnej porze.

Dołącz do wydarzenia, aby na bieżąco otrzymywać powiadomienia o nowych treningach, wskazówkach żywieniowych i przepisach. W ten sposób otrzymasz kompletny, całkowicie darmowy plan treningów i wsparcie dietetyczne na cały miesiąc – wszystko po to, abyś w 4 tygodnie przygotowała swoje ciało do sezonu bikini!

Szczegółowe zasady i harmonogram wyzwania znajdziesz na www.fit4summer.pl. Tam też publikowane będą wszystkie treningi, które odbyły się w ramach #Fit4Summer oraz materiały żywieniowe - tak, abyś w jednym miejscu mogła znaleźć wszystkie niezbędne informacje.

Do zobaczenia na treningach! Bądź #Fit4Summer!
Pop Title
Pop TextPop Button1Pop Button2

Okaż trochę miłości.

Daj nam się podoba!

Dziękuję.

Jak co chcesz pomoc dużo.

Dziękuję.